Nabídka tantrických masáží v Plzni a ceník

Intimní tantrická masáž pro ženy

Tantrická masáž pro ženy může být velmi smyslný prožitek, ale také hluboké léčení, zvlášť pro ženy které prošly traumatickou zkušeností ve vztahu, nebo jsou po porodu, císařském řezu atd. tantrická masáž velmi efektivně léčí oblast pánevního dna a přináší zvýšenou citlivost při milovaní a hlubší prožitek.

Intimní tantrická masáž pro muže

Hlavním tématem pro muže je problém s předčasnou ejakulací a problémy s erekcí. I zde tantrická masáž nabizí efeltivní řešení pomocí intimní techniky „De-armouring„, což je zjemňovaní zatvrdlých sexuálních energií v oblasti pánve, které bráni proudu energií a proto nastává předčasná ejakulace. Tantrická masáž pro muže je skvělým tréninkem, jak se stát lepším milencem, protože nejenom že dokážeme Vaše tělo očistit od bloku, ale naučíme Vás, jak se sexuální energií zacházet a jak si budete moci užívat sex až několik hodin.

Jak tantrická masáž probíhá?

  • Masáž začíná úvodním rozhovorem kde se dozvíme o úmyslu se kterým přicházíte a podle toho zvolíme masáž. Je pro nás důležité, abyste dostali přesně to, co potřebujete.
  • Masáž začíná tantrickým rituálem, který slouží k hlubokému uvolnění těla mysli.
  • Součástí rituálu je masáž 4 elementů, kdy používáme různé masážní techniky a pomůcky k otevření hlubšího prožívání Vašeho těla.
  • Poté následuje olejová masáž, kdy uvolníme tělo ještě více a připravíme pro samotnou vnitřní práci.

Je důležité zdůraznit, že intimní masáž si volíte dodatečně sami. Zvlášťe ženy někdy potřebují více masáží, než se otevřou pro intimní práci.
Nabízíme několik různých technik pro uvolnění pánevního dna a vy si můžete zvolit, jakým způsobem masáž provedeme.
Uvolnění zablokovaných energií v pánevním dnu vede okamžitě k výraznému zlepšení proudění sexuální energie, což se blahodárně odrazí na celkové kvalitě Vašeho života.

Ceník tantrických masáží

Tantrická masáž:

90 minut: 1 600,- Kč
120 minut: 2 000,- Kč

Masáž prostaty:

30 minut: 500,- Kč

Uvedené ceny jsou konečné. Nejsme plátci DPH.

Máte zájem o tantrickou masáž? Kontaktujte nás